Jeśli brakuje Ci czasu na wizytę w gabinecie, nie masz z kim zostawić dzieci, lub chociażby masz zbyta daleko żeby do Nas przyjechać to jest właśnie oferta dla Ciebie!

Indywidualny program dietetyczny otrzymasz bez konieczności wizyty w gabinecie, a więc wygodnie i w każdym wolnym momencie.

  • Aby otrzymać indywidualnie skomponowany jadłospis należy wypełnić załączony wywiad zdrowotno-żywieniowy, odesłać go na adres e-mail i poczekać na potwierdzenie zamówienia w którym podane będą dane do przelewu.
  • Odesłany przez Ciebie formularz jest analizowany przez dietetyka, zatem w przypadku jakichkolwiek niejasności skonsultuje się z Tobą mailowo, aby je wyjaśnić. Następnie układam „skrojoną na miarę” Twoich potrzeb dietę w ciągu 7 dni od daty zaksięgowania przelewu a następnie przesyłam ją na Twój adres e-mail.
  • Od tej pory otrzymujesz pełne wsparcie dietetyczne co oznacza, że w każdej chwili możesz napisać do mnie i zadać nurtujące Cię pytanie. Odpowiedź otrzymasz najszybciej jak to będzie możliwe!

Idywidualnie opracowany plan żywieniowy na 7 dni

10000PLN

Idywidualnie opracowany plan żywieniowy na 14 dni

15000PLN